עמוד הבית אודות הקאנטרי צור קשר
search

לוח חוגים למבוגרים 2017

 

חוגי מבוגרים 2017 (4)
יום ראשון
בוקר שעה חוג רמה מדריך אולם
07:15-08:15 יוגה - ויג'נאנה בינוני תמר סטודיו 1
08:20-09:20 יוגה - ויג'נאנה בינוני+ תמר סטודיו 1
08:30-09:15 התעמלות נשים וגברים קלה דנה השרדות
09:00-10:00 עיצוב דינמי בינוני+ ענבל סטודיו 4
09:30-10:30 פילאטיס מתקדם ענבר סטודיו 1
09:30-10:15 התעמלות נשים וגברים קלה דנה השרדות
10:00-11:00 חיזוק הגוף והעצם לכל הרמות נורית סטודיו 4
10:30-11:15 פלדנקרייז לכל הרמות ברק השרדות
אחה"צ 17:00-18:00 חיזוק ועיצוב נשים וגברים לכל הרמות צחי סטודיו 1
18:00-18:45 עיצוב דינמי בינוני+ ענבל סטודיו 1
18:10-19:10 עיצוב וחיטוב מתקדם+ ענבר השרדות
18:15-19:15 הטא יוגה לכל רקל סטודיו 2
18:45-19:30 זומבה לכל הרמות ענבל סטודיו 1
ערב 19:15-20:15 הטא יוגה לכל הרמות רקל סטודיו 2
19:10-20:10   קיקבוקס אימון לשריפת שומנים ! מתקדם ליאורה  השרדות
20:45-21:45 חיזוק/גמישות ומתיחות לכל הרמות אילנה סטודיו 2
 
יום שני 
בוקר שעה חוג רמה מדריך אולם
07:30-08:25 פילאטיס בינוני גפן סטודיו 1
08:30-09:25 פילאטיס מתקדם גפן סטודיו 1
09:30-10:30 אירובי HIT ועיצוב בינוני+ אורית סטודיו 1
ערב 18:00-19:00 פילאטיס power  בינוני + גפן סטודיו 4
18:30-20:00 בלט לכל הרמות פמלה סטודיו 1
19:00-20:00 ספינינג לכל סיגל חדר הספינינג
19:15-20:15 ריקודי בטן לכל הרמות מור סטודיו 4
21:00-22:00 Total Fit מתקדם ליה סטודיו 1
       ההנהלה שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים לפי הצורך
סטודיו 1 - מימין לבריכה המקורה  
  סטודיו 2 - בקומה התחתונה אולם קיצוני מימין
  סטודיו 4 - בקומה התחתונה אולם קיצוני משמאל
  השרדות - מימין לבריכה המקורה אחרי גן הילדים
חדר ספינינג- עליה לגג דרך המדרגות מאחורי עמדת השמירה  
           
יום שלישי
בוקר שעה חוג רמה מדריך אולם
06:30-07:15 התעמלות מתקנת לכל  אורי סטודיו 1
07:15-08:00 התעמלות מתקנת לכל  אורי סטודיו 1
08:00-08:45 פילאטיס בינוני לילך השרדות
08:30-09:30 ספינינג מתקדם סיגל חדר הספינינג
08:30-09:30 core פיטבול מתקדם אורית סטודיו 1
09:00-10:00 עיצוב וחיטוב בינוני בלה סטודיו 4
09:00-09:45 פילאטיס מעגל הכח מתקדם לילך הישרדות
10:00-10:45 פלדנקרייז לכל עינת השרדות
10:15-11:00 התעמלות בריאותית בינוני בלה סטודיו 1
ערב 18:00-18:45 התעמלות בריאותית בינוני צחי סטודיו 1
18:15-19:15 הטא יוגה לכל  רקל סטודיו 2
19:00-20:00 פילאטיס מתקדם ענבר סטודיו 4
19:00-19:45 השרדות ח. שחורות מתקדם צדוק השרדות
19:00-20:00 ניה -Nia אימון בתנועה  לכל הרמות מירב סטודיו 1
19:15-20:15 הטא יוגה לכל הרמות רקל סטודיו 2
20:00-22:00 טניס שולחן מתקדם לימור סטודיו 4
יום רביעי
בוקר שעה חוג רמה מדריך אולם
07:00-08:10 יוגה הוליסטית לכל הרמות אילנה סטודיו 4
07:15-08:00 פלדנקרייז לכל הרמות ברק השרדות
08:00-08:45 פילאטיס בינוני+ יעל סטודיו 2
08:00-09:15 יוגה ויג'ננה בינוני + תמר סטודיו 1
08:15-09:00 פלדנקרייז לכל הרמות ברק השרדות
08:30-09:30 פילאטיס לכל הרמות אילנה סטודיו 4
09:00-10:00 זומבה ועיצוב  בינוני+ ענבל סטודיו 2
09:30-10:30 עיצוב וחיטוב מתקדם+ דנה סטודיו 1
10:00-11:00 חיזוק הגוף והעצם לכל הרמות נורית סטודיו 4
10:35-11:20 התעמלות  בינוני דנה סטודיו 1
ערב 18:30-19:30 עיצוב וחיטוב  מתקדם ליה סטודיו 1
19:30-20:30 Total Fit אימון תחנות  מתקדם מאוד ליה סטודיו 4
19:30-20:30 אימון ספינינג לכל הרמות סיגל חדר הספינינג
19:30-20:30 זומבה לכל הרמות  ליטל סטודיו 1
ההנהלה שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים לפי הצורך
יום חמישי
בוקר שעה חוג רמה מדריך אולם
08:10-09:10 עיצוב וחיטוב מתקדם+ טל סטודיו 4
08:30-09:15 פלדנקרייז לכל עינת הישרדות 
08:30-09:30 פילאטיס מתקדם ענבר סטודיו 1
09:10-10:10 עיצוב וחיטוב דינאמי מתקדם טל סטודיו 4
09:30-10:15 פלדנקרייז לכל הרמות עינת השרדות
10:35-11:20 התעמלות קלה+ סמדר השרדות
ערב 19:30-22:00 ריקודי עם  בינוני ירדנה סטודיו 1
19:00-20:30 ויניאסה יוגה  מתקדם+ תמר סטודיו 4
18:45-19:00 השרדות ח. שחורות מתקדם צדוק השרדות
יום שישי
בוקר שעה חוג רמה מדריך אולם
07:15-08:00 פלדנקרייז לכל הרמות עינת השרדות
08:00-08:45 פילאטיס לכל הרמות דליה סטודיו 4
08:00-08:45 פלדנקרייז לכל הרמות עינת השרדות
07:30-08:30 ויניאסה יוגה לכל הרמות דורית סטודיו 1
08:00-09:00 ספינינג לכל הרמות עדי חדר הספינינג
08:30-10:15 הטא יוגה לכל הרמות רקל סטודיו 2
08:45-09:30 פילאטיס לכל הרמות דליה סטודיו 4
09:00-09:55 דראמס אלייב ושייפ אפ לכל הרמות ורד סטודיו 1
09:30-10:30 HIT מתקדם טל סטודיו 4
10:00-11:00 זומבה לכל הרמות לילך\חלי סטודיו 1
10:15-11:00 חיזוק הגוף ובונה עצם לכל הרמות ורד השרדות
11:00-12:30 בלט לכל הרמות פמלה סטודיו 1
אחה"צ 15:00-17:00 הישרדות – בוגרים חגורות שחורות מתקדם צדוק השרדות
16:00-17:00  עיצוב core פיטבול בינוני + אורית סטודיו 1
חדש 08:30-09:30 התעמלות במים לכל הרמות דנה  בריכה חיצונית
יום שבת 
בוקר שעה חוג רמה מדריך אולם
09:00-10:00 עיצוב      סמדר\טל בינוני סבב סטודיו 1
09:00-10:00 ספינינג    עדי\ ליאת בינוני סבב חדר הספינינג
10:00-11:00 עיצוב    סמדר\ טל לכל הרמות סבב סטודיו 1
11:00-12:00 זומבה    חלי\ קרן לכל הרמות סבב סטודיו 1
ההנהלה שומרת לעצמה את הזכות לבצע לשינויים לפי הצורך
ליצירת קשר הקש כאן
* שם מלא
* טלפון
דואר אלקטרוני
הבנים 50, רמת השרון 47233 - טל': 03-5401141 - פקס: 03-5404122 - דוא"ל: countryclubrh@gmail.com
 
ZAP Group בניית אתרים